Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2015

ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2014-2015

Ένα διαφορετικό τρόπο επέλεξαν στο Λύκειο Πλατέος για να τιμήσουν την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου και να απονέμουν τα καθιερωμένα αριστεία-βραβεία στους μαθητές , πραγματοποιώντας επίσκεψη στο στρατόπεδο του 3ου Τ.Ε.Α.Σ. στο Παλαιοχώρι το πρωί της Τρίτης 27 Οκτωβρίου.

Στο χώρο αυτό, οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί, που έτυχαν αρίστης φιλοξενίας από όλους τους συντελεστές των στρατιωτικών μονάδων του στρατοπέδου, παρακολούθησαν στην αρχή το τελετουργικό για την ημέρα που περιελάμβανε
Χαιρετισμό από το διοικητή της Σχολής Αεροπορίας Στρατού συνταγματάρχη κ. Μπαντιμαρούδη Χαράλαμπο και ομιλίες από τους εκπαιδευτικούς κα. Περπέρογλου Β., κος. Εξύζογλου Β.και από το διευθυντή του σχολείου κ. Θεοδωρακόπουλο Πρόδρομο,στην συνέχεια έγινε η απονομή των αριστείων – βραβείων στους μαθητές και η μικρή γιορτή έκλεισε με τραγούδια.

ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΑ-ΒΡΑΒΕΙΑ 2014-15



Α' ΤΑΞΗ ΑΡΙΣΤΕΙΑ


  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                     19,8   
  2. ΣΑΚΑΡΕΚΟΥ ΒΑΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ                              19,6    
  3. ΟΥΖΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                           19,2  
  4. ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                       19,1
  5. ΔΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                 18,8
  6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ        18,7
  7. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ                 18,4
  8. ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ                                18,3
  9. ΚΟΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                         18,3
  10. ΜΗΝΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                     18,2
  11. ΖΑΜΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                         18,1
  12. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                     18,1
ΒΡΑΒΕΙΑ Β' ΤΑΞΗΣ



  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (τμήμα Α1)      19,8   
  2. ΟΥΖΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ         (τμήμαΑ2)      19,2
  3. ΣΑΚΑΡΕΚΟΥ ΒΑΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ            (τμήμααΑ3)    19,6
ΑΡΙΣΤΕΙΑ Β' ΤΑΞΗΣ



  1. ΜΟΥΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                               19,8
  2. ΜΠΑΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                      19,4
  3. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                         19
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                    18,8
  5. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ         18,5
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ                        18,4
  7. ΠΕΓΙΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                          18,3
  8. ΜΠΟΥΤΖΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                            18,1
  9. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                           18,1
  10. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ                                     18,1
  11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ                          18,1
ΒΡΑΒΕΙΑ Β΄ΤΑΞΗΣ

  1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ (τμήμα Β1)                       18,1
  2. ΜΟΥΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (τμήμα Β2)                    19,8
  3. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (τμήμα Β3)                             19

ΑΡΙΣΤΕΙΑ Γ' ΤΑΞΗΣ
  1. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      19,4
  2. ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΟΥ ΘΩΜΑ                                                          19,1
  3. ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                         18,6
  4. ΜΑΝΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     18,6
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                                    18,5
  6. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΠΡΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                   18,3
  7. ΚΟΛΙΛΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                       18,1
  8. ΑΝΔΡΟΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                        18,1
ΒΡΑΒΕΙΑ Γ' ΤΑΞΗΣ

  1. ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (τμήμα Γ1)                               18,6
  2. ΜΑΝΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (τμήμα Γ2)                                       18,6
  3. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              19,4

ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ!



*Δειτε φωτογραφιες απο την εκδηλωση e-periskopisi.gr
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...