Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΝΑΟΥΣΑ και 3η ΜΕ ΗΡΑΚΛΗ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Διενεργήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο πάρκο Γουδή η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος για τους 8 ομίλους του πρωταθλήματος Γ' Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2017-2018.

Η Επιτροπή Διοργανώσεων σε συνεδρίασή της έκανε αποδεκτά τα αιτήματα συμμετοχής των σωματείων ΑΕΠ Ηρακλής και ΑΕ Καρίτσας, τα οποία τοποθέτησε στον 2ο όμιλο, καθώς και το αίτημα αποχώρησης του σωματείου Ποσειδών Νέων Πόρων, που επίσης είχε τοποθετηθεί στον 2ο όμιλο της διοργάνωσης.


Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα του 2ου ομίλου, στο οποίο συμπεριλαμβάνονται ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων τόσο του 1ου Γυρου όσο και του 2ου:


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16
1/10/2017, 16:00 - 17/12/2017, 15:00

  • Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
  • Εδεσσαϊκός-λαγκαδάς
  • ΑΟ Καρδίας-Πιερικός
  • ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής
  • Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας
  • Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός
  • Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17
8/10/2017, 16:00 - 7/1/2018, 15:00

  • Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός
  • λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας
  • Πιερικός-Μακεδονικός
  • ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας
  • Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
  • Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18
15/10/2017, 16:00 - 14/1/2018, 15:00
  • Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός
  • ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός
  • ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
  • Αγροτικός Αστέρας-λαγκαδάς
  • Νάουσα-Πιερικός
  • Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής
  • Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19
18/10/2017, 16:00 - 17/1/2018, 15:00

  • ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου
  • Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας
  • Κιλκισιακός-Μακεδονικός
  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας
  • λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
  • Πιερικός-Καμπανιακός
  • ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20
22/10/2017, 16:00 - 21/1/2018, 15:00

  • Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας
  • Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας
  • Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός
  • Νάουσα-Κιλκισιακός
  • Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
  • Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς
  • Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21
29/10/2017, 15:00 - 28/1/2018, 15:00

  • Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
  • ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας
  • ΑΟ Καρδίας-Νάουσα
  • Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
  • Κιλκισιακός-Καμπανιακός
  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας
  • λαγκαδάς-Πιερικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22
5/11/2017, 15:00 - 4/2/2018, 15:00

  • Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας
  • Νάουσα-Μακεδονικός
  • Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας
  • Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
  • Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός
  • ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός
  • Πιερικός-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23
8/11/2017, 15:00 - 11/2/2018, 15:00

  • Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου
  • Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
  • Μακεδονικός-Καμπανιακός
  • ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας
  • ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής
  • Εδεσσαϊκός-Πιερικός
  • Κιλκισιακός-λαγκαδάς

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24
12/11/2017, 15:00 - 17/2/2018, 15:00

  • Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
  • Καμπανιακός-Νάουσα
  • Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας
  • ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός
  • Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας
  • λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας
  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25
19/11/2017, 15:00 - 25/2/2018, 15:00

  • Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
  • Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας
  • Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής
  • Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός
  • Μακεδονικός-λαγκαδάς
  • ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
  • Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26
26/11/2017, 15:00 - 4/3/2018, 15:00

  • Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας
  • ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός
  • Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
  • λαγκαδάς-Νάουσα
  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός
  • Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας
  • Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27
29/11/2017, 15:00 - 11/3/2018, 15:00

  • ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου
  • Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός
  • Καμπανιακός-λαγκαδάς
  • Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
  • Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός
  • Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός
  • ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας
Ρεπο:Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28
3/12/2017, 15:00 - 18/3/2018, 15:00

  • Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός
  • λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής
  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός
  • Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
  • Εδεσσαϊκός-Νάουσα
  • ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας
  • ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29
10/12/2017, 15:00 - 24/3/2018, 15:00

  • λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου
  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής
  • Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός
  • Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός
  • Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας
  • Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας
  • Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30
13/12/2017, 15:00 - 1/4/2018, 16:00

  • Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς
  • Κιλκισιακός-Πιερικός
  • Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής
  • ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας
  • ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός
  • Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
  • Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...